PHONE
+1-650-618-9889

International Journal of Clinical & Medical Images

ISSN: 2376-0249

Hasta Yatakları İmalat Ve Pazarlama

Faaliyetlerine hızlı bir şekilde devam eden bir firma olarak her daim sizlere hasta yatağı imal etmeyi sürdürüyoruz. İmalat ve aynı zamanda pazarlama alanında hizmete devam eden bir firma olarak her zaman sizlerin yanındayız. Hastaların tedavi süresini çok daha rahat ve fiziksel anlamda kolay geçirebilmesi için hasta yatağı kiralama alanında da sürekli olarak kolaylık sağlıyoruz. Hem satışını sunduğumuz hem de kira kolaylığı sunduğumuz bu yataklar sayesinde, sizler de hastalık süreçlerini çok daha rahat geçirebilirsiniz. Yataklarımızı tamamen modern bir şekilde üretiyor ve sizlere sunuyoruz. Karyolaları her zaman hastalarımızın ihtiyaç ve isteklerine göre, fiziksel ve mental durumlarına göre hazırlıyoruz.

Yatan Hastaların Tedavi Süreçleri Önemlidir

Özellikle de yatalak hastalar için tedavi süreçlerinde kullanılan tüm malzemelerin önemi büyüktür. Bu nedenle bizler de hasta yatakları kapsamında kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Hem hastane odalarında hem de ev ortamlarında kullanımı son derece rahat olan yataklarımız aynı zamanda hasta karyolası olarak da adlandırılıyor. Sağlık alanında kullanılan tüm ürünlerin hem steril hem de kaliteli olması gerekiyor. Bu durumu göz önünde bulundurmaya devam ederek, hız kesmeden ve ara vermeden ürünlerimizin imalatına ve pazarlamasına devam ediyoruz. Tüm Türkiye illerine de teslimatlarımızı güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Haftanın 7 günü boyunca çalışmalarımıza, imalatımıza, pazarlamamıza ve teslimatlarımıza devam ediyoruz.

Hasta Karyolalarında Maksimum Fayda

Hasta yatağı fiyatları kapsamında her zaman müşterilerimize avantaj sunmaya devam ediyoruz. Yatakların kullanımında kolaylıklar olması ve bütçelere zarar vermemek adına fiyatlarımıza yatakların özellik ve niteliklerine uygun şekillerde sunuyoruz. Misyonumuz ve vizyonumuz dâhilinde, yataklarımızın her zaman maksimum fayda sağlaması için gayret gösteriyoruz. Ev tipi modellerimiz de her zaman en çok tercih edilen modeller içerisinde yer alır. Bu nedenle ev ortamında yatan hastalar için, yataklarımız her zaman konforludur. Nefes almaya olanak sağlar. Dik oturmaya ve daha rahat yatmaya olanak sağlayan bu yataklarımız, hem yatan hastalar hem de bakan hastalar için son derece kolaylık sağlar. https://www.radikalmedikal.com adresimizden yataklarımıza ulaşabilirsiniz.

flyer Image
Indexing and Archiving
A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.
All published articles are assigned to Digital Object Identifier (DOI)- CrossRef.
A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.
All published articles of this journal are included in the indexing and abstracting coverage of: